Predĺžená pánska zimná bunda parka červená OJ Stranger XL

Pánska zimná bunda parka z najnovšej kolekcie OJ v modernom a štýlovom prevedení, v červenej farbe. Na celej vnútornej strane bundy a tiež na kapucni, nájdete mimoriadne kvalitnú, ťažkú a zároveň jemnú kožusinku, ktorá len podčiarkuje jedinečnosť tohto modelu. Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na silný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má celkom dve bočné vrecká, dve vrecká na hrudi a taktiež vrecko na ľavom rukáve. Bunda parka sa vyznačuje predlženým strihom. Rukávy bundy sú zakončené patentom.  Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Vrchný materiál bundy je vyrobený z škrupinkovej tkaniny Shell fabric, vďaka ktorému je bunda odolná voči vode a vetru, avšak stále zostáva priedušná. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami z našej ponuky pre dokonalý vzhľad! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina (Shell fabric): 97% bavlna, 3% lycraPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakryl INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť L. tovar zaradený v našom katalógu vás nesklame. Úspora a spokojnosť z nákupu, záleží nám na vasej spokojnosti.

Popis produktu Predĺžená pánska zimná bunda parka červená OJ Stranger XL

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 179.9 €
  • Farba: Červená
  • Veľkosť: XL

Štýlová pánska zimná bunda parka béžová OJ Legend M

Jedinečná pánska zimná bunda parka s kapucňou, z najnovšej kolekcie OJ v limitovanej béžovej farbe. Táto pánska zimná bunda disponuje po celej vnútornej strane a kapucni, mimoriadne kvalitnou, ťažkou a zároveň jemnou kožusinkou v šedej farbe. Bunda má mimoriadne veľkú kapucňu s kožušinkou, ktorá Vás zahreje aj v tých najchladnejších zimných dnoch! Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na kvalitný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má dve predné vrecká. Bunda je doplnená o kovový zips, ktorý sa tiahne od vreciek po celej dĺžke až cez kapucňu. Bunda je na zadnej strane mierne dlhšia s rozparkom. Táto bunda má na rukávoch dlhšie rebrované manžety s otvorom na palec. Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami pre dokonalý vzhľad! Potešte sa bundou, akú nikde inde nenájdete! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina: 98% bavlna, 2% elastanPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakrylRebro: 96% bavlna, 4% elastan INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť M. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. urob si radosť.

Popis produktu Štýlová pánska zimná bunda parka béžová OJ Legend M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 159.9 €
  • Farba: Béžová
  • Veľkosť: M

Štýlová pánska zimná bunda parka béžová OJ Legend L

Jedinečná pánska zimná bunda parka s kapucňou, z najnovšej kolekcie OJ v limitovanej béžovej farbe. Táto pánska zimná bunda disponuje po celej vnútornej strane a kapucni, mimoriadne kvalitnou, ťažkou a zároveň jemnou kožusinkou v šedej farbe. Bunda má mimoriadne veľkú kapucňu s kožušinkou, ktorá Vás zahreje aj v tých najchladnejších zimných dnoch! Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na kvalitný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má dve predné vrecká. Bunda je doplnená o kovový zips, ktorý sa tiahne od vreciek po celej dĺžke až cez kapucňu. Bunda je na zadnej strane mierne dlhšia s rozparkom. Táto bunda má na rukávoch dlhšie rebrované manžety s otvorom na palec. Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami pre dokonalý vzhľad! Potešte sa bundou, akú nikde inde nenájdete! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina: 98% bavlna, 2% elastanPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakrylRebro: 96% bavlna, 4% elastan INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť M. U nás nájdete iba produkty preverených predajcov, Neplaťte inde viac, než musíte .

Popis produktu Štýlová pánska zimná bunda parka béžová OJ Legend L

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 159.9 €
  • Farba: Béžová
  • Veľkosť: L

Štýlová pánska zimná bunda parka béžová OJ Legend XL

Jedinečná pánska zimná bunda parka s kapucňou, z najnovšej kolekcie OJ v limitovanej béžovej farbe. Táto pánska zimná bunda disponuje po celej vnútornej strane a kapucni, mimoriadne kvalitnou, ťažkou a zároveň jemnou kožusinkou v šedej farbe. Bunda má mimoriadne veľkú kapucňu s kožušinkou, ktorá Vás zahreje aj v tých najchladnejších zimných dnoch! Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na kvalitný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má dve predné vrecká. Bunda je doplnená o kovový zips, ktorý sa tiahne od vreciek po celej dĺžke až cez kapucňu. Bunda je na zadnej strane mierne dlhšia s rozparkom. Táto bunda má na rukávoch dlhšie rebrované manžety s otvorom na palec. Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami pre dokonalý vzhľad! Potešte sa bundou, akú nikde inde nenájdete! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina: 98% bavlna, 2% elastanPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakrylRebro: 96% bavlna, 4% elastan INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť M. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zaraďte sa Medzi spokojných klientovho.

Popis produktu Štýlová pánska zimná bunda parka béžová OJ Legend XL

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 159.9 €
  • Farba: Béžová
  • Veľkosť: XL

Predĺžená pánska zimná bunda parka čierna OJ Stranger S

Pánska zimná bunda parka z najnovšej kolekcie OJ v modernom a štýlovom prevedení, v čiernej farbe. Na celej vnútornej strane bundy a tiež na kapucni, nájdete mimoriadne kvalitnú, ťažkú a zároveň jemnú kožusinku, ktorá len podčiarkuje jedinečnosť tohto modelu. Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na silný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má celkom dve bočné vrecká, dve vrecká na hrudi a taktiež vrecko na ľavom rukáve. Bunda parka sa vyznačuje predlženým strihom. Rukávy bundy sú zakončené patentom.  Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Vrchný materiál bundy je vyrobený z škrupinkovej tkaniny Shell fabric, vďaka ktorému je bunda odolná voči vode a vetru, avšak stále zostáva priedušná. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami z našej ponuky pre dokonalý vzhľad! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina (Shell fabric): 97% bavlna, 3% lycraPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakryl INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť L. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzené u platnosť. Úspora a spokojnosť z nákupu, záleží nám na vasej spokojnosti.

Popis produktu Predĺžená pánska zimná bunda parka čierna OJ Stranger S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 179.9 €
  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: S

Predĺžená pánska zimná bunda parka červená OJ Stranger M

Pánska zimná bunda parka z najnovšej kolekcie OJ v modernom a štýlovom prevedení, v červenej farbe. Na celej vnútornej strane bundy a tiež na kapucni, nájdete mimoriadne kvalitnú, ťažkú a zároveň jemnú kožusinku, ktorá len podčiarkuje jedinečnosť tohto modelu. Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na silný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má celkom dve bočné vrecká, dve vrecká na hrudi a taktiež vrecko na ľavom rukáve. Bunda parka sa vyznačuje predlženým strihom. Rukávy bundy sú zakončené patentom.  Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Vrchný materiál bundy je vyrobený z škrupinkovej tkaniny Shell fabric, vďaka ktorému je bunda odolná voči vode a vetru, avšak stále zostáva priedušná. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami z našej ponuky pre dokonalý vzhľad! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina (Shell fabric): 97% bavlna, 3% lycraPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakryl INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť L. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Popis produktu Predĺžená pánska zimná bunda parka červená OJ Stranger M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 179.9 €
  • Farba: Červená
  • Veľkosť: M

Predĺžená pánska zimná bunda parka sivá OJ Stranger S

Pánska zimná bunda parka z najnovšej kolekcie OJ v modernom a štýlovom prevedení, v sivej farbe. Na celej vnútornej strane bundy a tiež na kapucni, nájdete mimoriadne kvalitnú, ťažkú a zároveň jemnú kožusinku, ktorá len podčiarkuje jedinečnosť tohto modelu. Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na silný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má celkom dve bočné vrecká, dve vrecká na hrudi a taktiež vrecko na ľavom rukáve. Bunda parka sa vyznačuje predlženým strihom. Rukávy bundy sú zakončené patentom.  Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Vrchný materiál bundy je vyrobený z škrupinkovej tkaniny Shell fabric, vďaka ktorému je bunda odolná voči vode a vetru, avšak stále zostáva priedušná. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami z našej ponuky pre dokonalý vzhľad! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina (Shell fabric): 97% bavlna, 3% lycraPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakryl INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť L. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Popis produktu Predĺžená pánska zimná bunda parka sivá OJ Stranger S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 179.9 €
  • Farba: Sivá
  • Veľkosť: S

Predĺžená pánska zimná bunda parka čierna OJ Stranger L

Pánska zimná bunda parka z najnovšej kolekcie OJ v modernom a štýlovom prevedení, v čiernej farbe. Na celej vnútornej strane bundy a tiež na kapucni, nájdete mimoriadne kvalitnú, ťažkú a zároveň jemnú kožusinku, ktorá len podčiarkuje jedinečnosť tohto modelu. Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na silný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má celkom dve bočné vrecká, dve vrecká na hrudi a taktiež vrecko na ľavom rukáve. Bunda parka sa vyznačuje predlženým strihom. Rukávy bundy sú zakončené patentom.  Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Vrchný materiál bundy je vyrobený z škrupinkovej tkaniny Shell fabric, vďaka ktorému je bunda odolná voči vode a vetru, avšak stále zostáva priedušná. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami z našej ponuky pre dokonalý vzhľad! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina (Shell fabric): 97% bavlna, 3% lycraPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakryl INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť L. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Lepšie ponuku už na trhu hlad nemusíte.

Popis produktu Predĺžená pánska zimná bunda parka čierna OJ Stranger L

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 179.9 €
  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: L

Predĺžená pánska zimná bunda parka sivá OJ Stranger XL

Pánska zimná bunda parka z najnovšej kolekcie OJ v modernom a štýlovom prevedení, v sivej farbe. Na celej vnútornej strane bundy a tiež na kapucni, nájdete mimoriadne kvalitnú, ťažkú a zároveň jemnú kožusinku, ktorá len podčiarkuje jedinečnosť tohto modelu. Bunda disponuje dvojitým zapínaním, predné zapínanie je na silný kovový zips, ktoré je prekryté zapínaním na gombíky. Bunda má celkom dve bočné vrecká, dve vrecká na hrudi a taktiež vrecko na ľavom rukáve. Bunda parka sa vyznačuje predlženým strihom. Rukávy bundy sú zakončené patentom.  Táto prémiová zimná parka je túto sezónu nevyhnutnosťou. Je silne polstrovaná vnútornou kožušinou a je určená do najchladnejších zimných dní. Vrchný materiál bundy je vyrobený z škrupinkovej tkaniny Shell fabric, vďaka ktorému je bunda odolná voči vode a vetru, avšak stále zostáva priedušná. Spojte túto bundu s obľúbenými džínsami alebo nohavicami z našej ponuky pre dokonalý vzhľad! ZLOŽENIEŠkrupinová tkanina (Shell fabric): 97% bavlna, 3% lycraPodšívka: 100% polyesterKožušina: 66% akryl, 18% polyester, 16% modakryl INFORMÁCIE O VEĽKOSTIModel má 180 cm / 79 kg a nosí veľkosť L. S pomocou nášho katalógu nakúpite pohodlne z mobilu, tabletu alebo od počítača. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Popis produktu Predĺžená pánska zimná bunda parka sivá OJ Stranger XL

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 179.9 €
  • Farba: Sivá
  • Veľkosť: XL

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island modrá M

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v modrej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Minaj a este Ušetriť, čo si viac Budúci.

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island modrá M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Modrá
  • Veľkosť: M

Perová pánska zimná bunda parka Black Island zelená S

Pánska zimná bunda parka značky Black Island v zelenej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu, ktorá sa zapína pomocou suchého zipsu. Bunda vyniká svojím dlhým prevedením a perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 bočné vrecká a zapína sa pomocou zipsu a cvokov. Rukávy bundy sú zakončené patentom. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Lepšie ponuku už na trhu hlad nemusíte.

Popis produktu Perová pánska zimná bunda parka Black Island zelená S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 109.9 €
  • Farba: Zelená
  • Veľkosť: S

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island čierna S

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v čiernej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený. prajem vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island čierna S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: S

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island čierna M

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v čiernej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Využite ponuku skóre, než dôjde k vypredania tovaru.

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island čierna M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: M

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island čierna XL

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v čiernej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester Upozorňujeme, že ponuka má obmedzené u platnosť. Zaraďte sa Medzi spokojných klientovho.

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island čierna XL

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: XL

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island béžová S

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v béžovej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester Upozorňujeme, že ponuka má obmedzené u platnosť. nakupovaním na internete je výhodnejším Ako v kamennej predajni, ktora má vyššie náklady.

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island béžová S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Béžová
  • Veľkosť: S

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island béžová M

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v béžovej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester Ponuku v našom katalógu pre vás pripravuje tím odborníkov. Neplaťte inde viac, než musíte .

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island béžová M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Béžová
  • Veľkosť: M

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island béžová XL

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v béžovej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester Ceny tovaru a skladovú dostupnosť neustále aktualizujeme. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island béžová XL

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Béžová
  • Veľkosť: XL

Pánska perová zimná bomber bunda Black Island modrá S

Pánska perová zimná bunda značky Black Island v modrej farbe. Bunda je doplnená o kapucňu. Bunda vyniká svojím perovým vzhľadom. Bunda je obohatená o 2 náprsné vrecká a zapína sa pomocou cvokov. Bunda je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa hodí do chladných zimných dní. Takáto moderná a trendy bunda by rozhodne nemala chýbať vo Vašom šatníku. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L  Materiál: 100% polyester U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. prajem vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Popis produktu Pánska perová zimná bomber bunda Black Island modrá S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 89.9 €
  • Farba: Modrá
  • Veľkosť: S

Modrá pánska rifľovka Black Island Big Checks S

Štýlová pánska rifľová bunda z najnovšej kolekcie Black Island v modrej farbe. Bunda je v zadnej časti doplnená o štýlovú potlač s nápismi. Bunda je obohatená o dve náprsné vrecká a dve bočné vrecká. Takýto trendový kúsok jednoducho nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Rifľová bunda je ideálna najmä na prechodné obdobie, pričom najlepšie sa k nej hodí tričko s predĺženým strihom a joggery, príp.džínsy z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 97% bavlna 3% elastán ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Popis produktu Modrá pánska rifľovka Black Island Big Checks S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 49.9 €
  • Farba: Modrá
  • Veľkosť: S

Pánsky flanelový kabát zelený Black Island S

Retro pánsky kabát dlhšieho strihu z najnovšej kolekcie značky Black Island. Kabát je v zelenej farbe, doplnený o oranžovú farbu. Kabát vyniká svojím flanelovým a taktiež károvaným prevedením, vďaka ktorému jednoznačne zaujmete. Tento štýlový pánsky kabát sa nezapína, jednoducho si ho prehodíte cez tričko a kabát dokonale doplní Váš outfit. Súčasťou dú dve bočné vrecká. Kabát je taktiež doplnený o štýlový goliér.  Kabát je ideálny na zimné obdobie. Kabát môžete doladiť džínsami alebo elegantnými nohavicami z našej ponuky. Elegantný kabt by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť M.  Materiál: 70% Bavlna, 20% Polyester, 10% Kašmír V našom obchode nájdete najvýhodnejšie ceny. prajem vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Popis produktu Pánsky flanelový kabát zelený Black Island S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 50.3 €
  • Farba: Zelená
  • Veľkosť: S

Pánsky flanelový kabát zelený Black Island M

Retro pánsky kabát dlhšieho strihu z najnovšej kolekcie značky Black Island. Kabát je v zelenej farbe, doplnený o oranžovú farbu. Kabát vyniká svojím flanelovým a taktiež károvaným prevedením, vďaka ktorému jednoznačne zaujmete. Tento štýlový pánsky kabát sa nezapína, jednoducho si ho prehodíte cez tričko a kabát dokonale doplní Váš outfit. Súčasťou dú dve bočné vrecká. Kabát je taktiež doplnený o štýlový goliér.  Kabát je ideálny na zimné obdobie. Kabát môžete doladiť džínsami alebo elegantnými nohavicami z našej ponuky. Elegantný kabt by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť M.  Materiál: 70% Bavlna, 20% Polyester, 10% Kašmír Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. nakupovaním na internete je výhodnejším Ako v kamennej predajni, ktora má vyššie náklady.

Popis produktu Pánsky flanelový kabát zelený Black Island M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 50.3 €
  • Farba: Zelená
  • Veľkosť: M

Pánsky flanelový kabát Black Island S

Retro pánsky kabát dlhšieho strihu z najnovšej kolekcie značky Black Island v zaujímavom farebnom prevedení. Kabát vyniká svojím flanelovým prevedením, vďaka ktorému jednoznačne zaujmete. Tento štýlový pánsky kabát sa nezapína, jednoducho si ho prehodíte cez tričko a kabát dokonale doplní Váš outfit. Súčasťou dú dve bočné vrecká. Kabát je ideálny na zimné obdobie. Kabát môžete doladiť džínsami alebo elegantnými nohavicami z našej ponuky. Elegantný kabt by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť XL.  Materiál: 70% Bavlna, 20% Polyester, 10% Kašmír Upozorňujeme, že ponuka má obmedzené u platnosť. prajem vám príjemné nakupovaním.

Popis produktu Pánsky flanelový kabát Black Island S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 50.3 €
  • Veľkosť: S

Pánsky flanelový kabát Black Island M

Retro pánsky kabát dlhšieho strihu z najnovšej kolekcie značky Black Island v zaujímavom farebnom prevedení. Kabát vyniká svojím flanelovým prevedením, vďaka ktorému jednoznačne zaujmete. Tento štýlový pánsky kabát sa nezapína, jednoducho si ho prehodíte cez tričko a kabát dokonale doplní Váš outfit. Súčasťou dú dve bočné vrecká. Kabát je ideálny na zimné obdobie. Kabát môžete doladiť džínsami alebo elegantnými nohavicami z našej ponuky. Elegantný kabt by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť XL.  Materiál: 70% Bavlna, 20% Polyester, 10% Kašmír S pomocou nášho katalógu nakúpite pohodlne z mobilu, tabletu alebo od počítača. Neplaťte inde viac, než musíte .

Popis produktu Pánsky flanelový kabát Black Island M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 50.3 €
  • Veľkosť: M

Elegantný pánsky kabát tehlový HQ030 56 (XL)

Elegantný pánsky kabát dlhšieho strihu z najnovšej kolekcie v zaujímavom tehlovom prevedení. Tento pánsky kabát sa zapína pomocou dvoch gombíkov. Súčasťou kabátu sú dve bočné vrecká a jedno náprsné vrecko. Kabát je doplnený aj o jedno vnútorné vrecko na cennosti. Kabát je vyrobený z kvalitného hrejivého materiálu, vďaka čomu je ideálny na zimné obdobie. Elegantný kabát by zaručene nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 40% Bavlna, 57% PES, 3% Lycra Čakáme, že táto ponuka sa zaradí medzi bestsellery. Nákup u nás poteší ai Vasu Peňaženka.

Popis produktu Elegantný pánsky kabát tehlový HQ030 56 (XL)

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 41.9 €
  • Farba: Tehlová
  • Veľkosť: 56 (XL)

Tehlový pánsky kabát s dvojitým zapínaním HQ020 44 (S)

Elegantný pánsky kabát dlhšieho strihu z najnovšej kolekcie v netradičnej tehlovej farbe. Tento štýlový pánsky kabát má dvojité zapínanie pomocou gombíkov. Kabát je na hrudi doplnený o ďalšie dva ozdobné gombíky a taktiež o vrecko. Súčasťou dú dve bočné vrecká. Kabát je ideálny na zimné obdobie. Kabát môžete doladiť džínsami alebo elegantnými nohavicami z našej ponuky. Elegantný kabát by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť XL.  Materiál: 70% Bavlna, 20% Polyester, 10% Kašmír V našom obchode nájdete najvýhodnejšie ceny. Neplaťte inde viac, než musíte .

Popis produktu Tehlový pánsky kabát s dvojitým zapínaním HQ020 44 (S)

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 41.9 €
  • Farba: Tehlová
  • Veľkosť: 44 (S)

Elegantný pánsky plášť - trenčkot bordový DJP21 XL

Elegantný pánsky plášť dlhšieho strihu so zapínaním na gombíky v bordovej farbe. Pánsky trenčkot (plášť) z najnovšej kolekcie je ideálny na prechodné obdobie. Súčasťou sú vrecká umiestnené po bokoch a menší goliér.  Plášť sa zapína pomocou gombíkov. K plášťu je aj štýlový opasok v rovnakej farbe. Plášť sa najlepšie hodí k rifliam alebo nohaviciam z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 100% bavlna Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Minaj a este Ušetriť, čo si viac Budúci.

Popis produktu Elegantný pánsky plášť - trenčkot bordový DJP21 XL

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 41.9 €
  • Farba: Bordová
  • Veľkosť: XL

Šedá pánska rifľová bunda DR Gold S

Štýlová pánska rifľovka z najnovšej kolekcie v šedej farbe. Bunda je na viacerých miestach štýlovo roztrhaná. V prednej a zadnej časti sa nachádza štýlový zips. Bunda je obohatená o dve náprsné vrecká a dve bočné vrecká. Takýto trendový kúsok jednoducho nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Bunda sa zapína pomocou gombíkov. Rifľová bunda je ideálna najmä na prechodné obdobie, pričom najlepšie sa k nej hodí tričko s predĺženým strihom a joggery, príp.džínsy z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 98% bavlna 2% elastán tovar zaradený v našom katalógu vás nesklame. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Popis produktu Šedá pánska rifľová bunda DR Gold S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 49.9 €
  • Farba: Šedá
  • Veľkosť: S

Svetlo-modrá pánska roztrhaná rifľová bunda DR Drama S

Štýlová pánska rifľovka z najnovšej kolekcie v svetlo-modrej farbe. Bunda je v prednej a zadnej časti štýlovo roztrhaná, čo jej dodáva moderný a štýlový vzhľad. Bunda má dve náprsné vrecká a dve bočné vrecká. Takýto trendový kúsok jednoducho nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Bunda sa zapína pomocou gombíkov. Rifľová bunda je ideálna najmä na prechodné obdobie, pričom najlepšie sa k nej hodí tričko s predĺženým strihom a joggery, príp.džínsy z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 98% bavlna 2% elastán Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Popis produktu Svetlo-modrá pánska roztrhaná rifľová bunda DR Drama S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 49.9 €
  • Farba: Modrá
  • Veľkosť: S

Svetlo-modrá pánska roztrhaná rifľová bunda DR Drama M

Štýlová pánska rifľovka z najnovšej kolekcie v svetlo-modrej farbe. Bunda je v prednej a zadnej časti štýlovo roztrhaná, čo jej dodáva moderný a štýlový vzhľad. Bunda má dve náprsné vrecká a dve bočné vrecká. Takýto trendový kúsok jednoducho nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Bunda sa zapína pomocou gombíkov. Rifľová bunda je ideálna najmä na prechodné obdobie, pričom najlepšie sa k nej hodí tričko s predĺženým strihom a joggery, príp.džínsy z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 98% bavlna 2% elastán Ponuku v našom katalógu pre vás pripravuje tím odborníkov. prajem vám príjemné nakupovaním.

Popis produktu Svetlo-modrá pánska roztrhaná rifľová bunda DR Drama M

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 49.9 €
  • Farba: Modrá
  • Veľkosť: M

Roztrhaná modrá pánska rifľová bunda DR Prison S

Štýlová pánska rifľovka z najnovšej kolekcie v modrej farbe. Bunda je na viacerých miestach štýlovo roztrhaná. Bunda je na ľavom rukáve doplnená o žltý pásik a po bokoch je doplnená o zips, ktorý siaha až za bundu. Bunda je obohatená o dve náprsné vrecká a dve bočné vrecká. Takýto trendový kúsok jednoducho nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Bunda sa zapína pomocou gombíkov. Rifľová bunda je ideálna najmä na prechodné obdobie, pričom najlepšie sa k nej hodí tričko s predĺženým strihom a joggery, príp.džínsy z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 98% bavlna 2% elastán Ponuku v našom katalógu pre vás pripravuje tím odborníkov. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Popis produktu Roztrhaná modrá pánska rifľová bunda DR Prison S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 49.9 €
  • Farba: Modrá
  • Veľkosť: S

Čierna pánska rifľová bunda DR Island S

Štýlová pánska rifľovka z najnovšej kolekcie v čiernej farbe. Bunda je na viacerých miestach štýlovo roztrhaná. Súčasťou bundy je aj opasok, ktorý sa nachádza v spodnej časti. Bunda je obohatená o dve náprsné vrecká a dve bočné vrecká. Takýto trendový kúsok jednoducho nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Bunda sa zapína pomocou gombíkov. Rifľová bunda je ideálna najmä na prechodné obdobie, pričom najlepšie sa k nej hodí tričko s predĺženým strihom a joggery, príp.džínsy z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 98% bavlna 2% elastán Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. urob si radosť.

Popis produktu Čierna pánska rifľová bunda DR Island S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 49.9 €
  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: S

Čierna pánska rifľová bunda DR Legal S

Štýlová pánska rifľovka z najnovšej kolekcie v čiernej farbe. Bunda je na viacerých miestach štýlovo roztrhaná, vďaka čomu pôsobí naozaj nadčasovo. Bunda je obohatená o dve náprsné vrecká a dve bočné vrecká. Takýto trendový kúsok jednoducho nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Bunda sa zapína pomocou gombíkov. Rifľová bunda je ideálna najmä na prechodné obdobie, pričom najlepšie sa k nej hodí tričko s predĺženým strihom a joggery, príp.džínsy z našej ponuky. Model (182 cm, 85 kg) má na sebe veľkosť L.  Materiál: 98% bavlna 2% elastán Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený. Úspora a spokojnosť z nákupu, záleží nám na vasej spokojnosti.

Popis produktu Čierna pánska rifľová bunda DR Legal S

  • Výrobca: Fashionformen
  • Cena: 49.9 €
  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: S